Som Ladislav Viola, mám 56 rokov. Posledných 20 rokov sa vzdelávam, získavam informácie, aktívne pracujem a prednášam k problematike a nevyhnutnej potrebe kvalitnej  úpravy pitnej vody ako základu zdravého života ľudí…..

Posledných 5 rokov spolupracujeme s mojou partnerkou Dankou Gieciovou na projekte vytvárania rovnováhy v oblasti ZDRAVIA A FINANCIÍ, ktoré sú základom šťastia človeka…

Prednášame na seminároch o potrebe čistej pitnej vody, potrebe filtrovania vzduchu v domácnostiach a interieroch, o terapii liečivým svetlom Bioptron so zabudovanými prírodnými molekulami C60. Naše videá  sú prístupné na you tube. Zdravie a Financie Videokadémia DANKA a LACI .

Od. 1.4.2020 sme sa stali  Členmi Klubu DuoLife, čomu sme sa veľmi potešili, nakoľko sme konečne po dlhých rokoch hľadania našli 100%  prírodné a čisté tekuté suplementy bez konzervantov, bez GMO, balené v tmavých sklených fľašiach, takže žiadne plasty a tetrapakové obaly……

V tejto spoločnosti sme našli naplnenie nášho poslania POMÁHAŤ ĽUĎOM žiť zdravší, krajší a plnohodnotnejší život.

Už niekoľko rokov a zvlášť v poslednej dobe sledujem problematiku znečisťovania životného prostredia plastmi a ich negatívnym dopadom na zdravie všetkých živých organizmov na planéte ZEM.