Počas štúdia na gymnáziu môj záujem upútal vplyv výživy na zdravie človeka, čo ma viedlo k štúdiu odboru Výživa ľudí na SPU v Nitre.
 
Už vtedy som vedela, že to čo prijímame v našej potrave dokáže výrazne ovplyvniť stav nášho zdravia a kondície. Od mladosti som aj aktívne športovala a športu sa venujem dodnes.
 
Vďaka tomu som zistila, že aj pohyb je pre človeka veľmi dôležitý.  To ma priviedlo k ďalšiemu štúdiu, a to v odbore fyzioterapia.
 
Moje presvedčenie, že vhodným výberom našej potravy a primeraným pohybom udržujeme naše telo aj myseľ v dobrej kondícii a dokážeme tak predchádzať mnohým ochoreniam, sa veľakrát potvrdilo.
 
Časom som prišla aj na to, ako môžeme tento stav dobrej kondície a dobrého zdravia dlhodobo udržiavať. Ako vedúca prevádzky kryoterapie v Trenčíne pracujem od roku 2013. Celotelová kryoterapia perfektne pasuje do mojej skladačky zdravého životného štýlu : zdravá výživa – primeraný pohyb – kvalitná regenerácia.
 
V mojej prednáške sa chcem s vami podeliť o informácie o celotelovej kryoterapii nielen z odborných článkov ale najmä o osobné skúsenosti počas mojej práce za posledných 8 rokov. Spokojní klienti, ktorým kryoterapia pomohla a pravidelne sa k nám vracajú, sú najväčším zadosťučinením mojej práce.