Lektorka: Mgr. Martina Medvecká – po dlhoročnom aktívnom pôsobení v oblasti manažmentu ako projektová manažérka a obchodná riaditeľka som sa v roku 2012 rozhodla vydať na cestu Tao a stať sa medzinárodne certifikovanou inštruktorkou systému Univerzálne Liečivé Tao a neskôr aj učiteľkou a praktikantkou Chi Nei Tsang terapeutickej masáže brucha.

Taoistickým cvičeniam a meditáciám sa venujem celkovo 17 rokov a neustále sa v tejto problematike zdokonaľujem na kurzoch doma i v zahraničí pod priamym vedením majstra Mantak Chiu v Thajsku a senior inštruktorov UHT Rantaa Ravasia a Veetao Hogan (Švajčiarsko), Jutta a Walter Kellenberger (Rakúsko, Thajsko), Júliusa Masarovič (Slovensko)…z toho posledných 9 rokov aktívne na plný úväzok ako lektorka vediem kurzy pre mužov i ženy systému Univerzálne Liečivé Tao, kde aplikujem všetky vedomosti, ktoré som počas štúdia a praktikovania nadobudla a obohacujem ich o osobné skúsenosti získané aj z iných alternatívnych metód liečenia a sebaliečenia, ktoré som absolvovala v posledných 20 rokoch.

Spolu s kolegom Júliusom Masarovičom vedieme a rozvíjame Školu Taojogy – Školu Života, ktorá je priamou súčasťou UHT fakulty systému majstra Mantak Chiu na Slovensku.

V mojej práci som našla životné naplnenie a som vždy veľmi šťastná, keď vidím tie úžasné pozitívne zmeny, ku ktorým prichádza, či už pravidelným cvičením alebo pri Chi nei tsang terapiach u mojich klientov. Krása TAO je v tom, že z neho môže čerpať každý a na rôznych úrovniach svojho vnímania.

V prípade dotazov neváhajte a kontaktujte ma.